Koszykówka Dziewcząt

Highslide JS

Nasze dziewczyny są mądre, śliczne i wysportowane. Ostatnio świetnie idzie im koszykówka.

Dzień Kota 2014

Highslide JS
Kto nie lubi kotków? My uwielbiamy dlatego właśnie świętujemy ich dzień w naszej szkole. Miau... :)

więcej zdjęć

Miłość nie jedno ma imię...

Highslide JS
Uczennice z klasy IIB w ramach swojego projektu stworzyły z Panią Cyparą nowoczesną wersję "Romea i Juli". Było romantycznie, zabawnie i pięknie. Zresztą sami popatrzcie.

więcej zdjęć

Puchar Burmistrza 2014 w naszej szkole!!! Ale się działo!!!

Highslide JS
Nasza drużyna siatkarek zdobyła trofeum! Mecz był nieprawdopodobnie ekscytujący, a zwycięstwo jak najbardziej zasłużone!!! GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!!! Zdjęcia naszym gwiazdeczkom zrobił D.Gubała z IIIA

Opowieść Wigilijna - pełen sukces

Highslide JSOpowieść Wigilijna czyli burzliwa historia Ebenezera Scrooge'a jest zapewne wszystkim znana. Kto by pomyślał, że przedstawienie przegotowane przez naszych uczniów i reżyserowane przez Panią Agnieszkę Boroń zrobi na wszystkich tak ogromne wrażenie. Było super profesjonalnie, nowatorsko, wzruszająco i nie obyło się bez łez i owacji na stojąco. Jednym słowem BRAWO!

Świąteczny kiermasz ciast i ciasteczek 2013

Highslide JS
Pierniczki, babeczki, murzynki i makowce, mniam, było naprawdę słodko. Dziękujemy wszystkim którzy upiekli ciasta oraz tym którzy je kupowali i zjadali w imieniu psiaków z "Cichego Kąta" które właśnie dzięki wam dostaną też dużo smakołyków.

Jesteśmy interaktywni!

Highslide JS
Oto i nasza najnowszej generacji tablica interaktywna! Dzięki niej wszystkie przedmioty staną się łatwiejsze i przyjemniejsze, a już na pewno nie ubrudzimy się kredą i nie pomoczymy gąbką.
więcej zdjęć

Mikołajki 2013 - czyli jednak byliśmy grzeczni... :)

Highslide JS6 grudnia w piątek w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Jeden z naszych kolegów przebrał się za Mikołaja i rozdawał prezenty. Oczywiście prezentu nie dostawało się tak od razu, trzeba było powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać kolędę.

Andrzejki 2013

Highslide JS29 listopada w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Każda klasa wchodziła do magicznej sali, gdzie odbywały się wróżby. Miedzy innymi było wróżenie z ręki, kart oraz z magicznej kuli. Wszyscy fajnie się bawili i miło spędzili czas.

Halloween 2013

Highslide JS31 października w naszej szkole odbyło się Halloween. Każda z klas miała za zadanie przebrać się za potwory, wampiry czy zombie. Najwięcej osób przebrało się w klasie IIIb. Konkurs na najlepsze przebranie wygrała IIb. Natomiast indywidualnie wygrała Michalina Wajman z klasy IIa.

Kim jesteśmy? Sportowcami!

Highslide JS
Oto i nasi sportowcy i nasz nowiutka, błyszcząca i pachnąca sala gimnastyczna. Aż chce się grać. W każdy poniedziałek o 17:00 zapraszamy na trening kosza z Panią Iwoną.