Styczeń 2015

Janasa 11

(32) 285-51-17

Goście z Nigerii- czyli angielski inaczej :)Drukuj

Highslide JSPidgin English, Nigerian weddings, culture, economy and language oto tylko kilka tematów które nasi uczniowie poruszyli na warsztatach z DARE OLUWATAYO ABRAHAM czyli Tayo oraz ADETIFA OPEMIPO czyli Ope. Takie lekcje angielskiego nie zdarzają się codziennie :)

Zdjęcia z warsztatów dostępne na naszym fanpagu na Facebooku i w galerii

15 Urodziny Naszego GimnazjumDrukuj

Highslide JSDrodzy absolwenci i sympatycy Gimnazjum nr 4 w Tarnowskich Górach!
Publiczne Gimnazjum nr 4 ma już 15 lat, zwracamy się więc z prośbą do Was o sympatyczne komentarze oraz wspomnienia związane z nasza szkołą na naszym fanpagu na Facebooku.

Napiszcie też co u Was słychać.

Finał Świątecznej LoteriiDrukuj

Highslide JSLoteria zakończyła się i zebraliśmy ponad 183zł(!). Całe pieniądze przeznaczyliśmy na 30 kg puszek z jedzeniem dla psów i kotów ze schroniska dla zwierząt ''Cichy kąt''.
Loteria cieszyła się wielką popularnością! Przecież każdy chce mieć święta nawet zwierzaczki z "Cichego Kąta"!

Zwycięzcą Świątecznej Loterii została Oliwia Rodzim! Gratulujemy wygranej!

Loteria świątecznaDrukuj

Highslide JSW tym roku w naszym gimnazjum odbędzie się "Loteria Świąteczna".Zasady loterii są proste: Wszyscy kupują losy, im więcej tym większa szansa na wygraną, a do wygrania jest 5 różnych nagród: od bonu do empika po słodycze i bony zwalniające jednorazowo z pytania oraz niezapowiedzianej kartkówki. Jeden los kosztuje 1 zł, kupować można do piątku(19 grudnia),ponieważ w tym też dniu odbędzie się wielkie losowanie 5 zwycięzców.Cel tej zabawy jest szczytny: Pieniążki zebrane podczas tej akcji przekazane są w całości na psiaki i kociaki ze Schroniska Cichy Kąt- bo przecież im też się coś należy na Święta.

Jesteśmy na Facebooku!!!Drukuj

Po najświeższe informacje dotyczące naszego Gimnazjum zapraszamy na nasz FANPAGE na Facebooku. Znajdziecie tam na bieżąco relacje z akcji i imprez które organizujemy, a także zdjęcie które tylko czekają na to by je like-ować :).
Poniższy link przeniesie was prosto na nasz fanpage:

MikołajDrukuj

Highslide JS
W naszym gimnazjum nie mogło też zabraknąć Mikołajków! Dzień 06 grudnia odbył się bez zastrzeżeń, lekcje były przeprowadzone na wesoło. Co najważniejsze Mikołaj rozdawał prezenty.

SZLACHETNA PACZKA !!!Drukuj

Highslide JSDorastamy,Rozumiemy, Pomagamy dlatego SZLACHETNA PACZKA !!!
Wszystkich chętnych zapraszam do zorganizowania paczki dla pięcioosobowej rodziny. Potrzebne są następujące artykuły:ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne i rybne, warzywa w puszkach, herbata, bakalie, słodycze, mleko, płatki śniadaniowe, proszek do prania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, mydło/żel myjący, zeszyty (grube), bloki, przybory do pisania, kredki, grube zeszyty A4, pościel, kosmetyki (dziewczyny 21 lat) Artykuły można składać do 9.12. 2014r. w gabinecie pedagoga szk. sala 19 B.
Zapraszam wszystkich którzy chcą pomóc.
Pedagog szk. M.Kossakowska

AndrzejkiDrukuj

Highslide JS
Jak co roku w naszej szkole odbyły się wróżby andrzejkowe jak i z okazji święta Katarzyny. Nie obyło się oczywiście bez magicznych przyrządów, narzędzi i wróżek. Zobaczcie sami :)

NASZE LAUREATKIDrukuj

Highslide JSOla Olszok i Ala Noczyńska z IIIa zajęły II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego" pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej i Prezydenta Miasta Warszawy - Hanny Gronkiewicz Walz. Uczennice napisały pracę ukazującą znaczenie Powstania Warszawskiego dla Polaków, która znalazła uznanie w oczach komisji konkursowej. GRATULUJEMY !!!

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCIDrukuj

Highslide JSMinęło 96 lat od kiedy Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów. Były lata okupacji i zależności od komunistów, lecz Polacy się nie poddali. Od 25 lat mamy pełną niepodległość i suwerenne rządy. Cieszmy się wolnością dobrze się ucząc i pracując. Poczet sztandarowy z opiekunką reprezentował naszą szkołę w miejskich uroczystościach w rocznicę odzyskania niepodległości.

Osiedlowy Bieg NiepodległościDrukuj

Highslide JSWe współpracy z Galerią Fitnessu oraz Radą Dzielnicy Stare Tarnowice w naszym Gimnazjum zorganizowaliśmy jedyny w swoim rodzaju "Osiedlowy Bieg Niepodległości". Bieg rozpoczął się spod Szkoły Podstawowej nr 15, gdzie przez trenerki z Galerii Fitnessu została przeprowadzona fachowa rozgrzewka. Bieg zakończył się pod naszym Gimnazjum nr 4 poczęstunkiem i ciepłą herbatką. Nagrody dla zwycięzców wręczył Przewodniczący Rady naszej Dzielnicy Tadeusz Stasiak. Zwycięzcy to Łukasz Tomaszewski- pierwszy na mecie, Rodzina Haba i Rensz- za największą liczbę uczestników z jednej rodziny, Pan Kozak- senior, Patryk Gaida- szczęśliwy los. Wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału, wsparcie i wspaniałą zabawę.

Halloween 2014Drukuj

Highslide JS

W tym roku charakteryzacji uczniów naszego gimnazjum nie powstydzili by się Peter Jackson, John Carpenter czy Wes Craven.

Dyskoteka 24.10.2014Drukuj

Highslide JS
W naszej szkole uczniowie i nauczyciele też lubią się bawić! Niezła zabawa była na dyskotece 24 października, z resztą sami zobaczcie!

Dzień Nauczyciela & Pasowanie na UczniaDrukuj

Highslide JSW naszym gimnazjum, w ten ważny dzień, nauczyciele zostali obdarowani symbolicznymi prezentami, a uczniowie przygotowali na kółku teatralnym spektakl pt. "Raj 21'. Spośród grona pedagogicznego uczniowie wybrali nauczycieli którym przyznali tytuł "Kosy" (p. Bożena Kacprzyńska), "Kumpla" (p. Małgorzata Paszkowiak), "Anioła" (p. Małgorzata Osuch) i "Złotych Ust " (p. Wiktor Dzwoniarek).

DZIEŃ CHŁOPAKA 2014Drukuj

Highslide JS
W naszej szkole także obchodziliśmy Dzień chłopaka. Nie obeszło się bez wyborów mistera którym w tym roku został Jakub Haba z klasy IB. Gratulujemy!!! A oto krótka fotorelacja z tej imprezy.